AKTUALITY

Drevodomy | Stavebné práce

Drevodomy | Stavebné práce

skcsen
  • PROGIPS PREŠOV
    Okrem služieb uvedených na stránke, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

Odpadové sklo sa väčšinou roztaví a spracuje na nové fľaše. Existuje ale aj sklenený odpad, ktorý sa už na nové fľaše použiť nedá a je potrebné sa ho zbaviť. Pre tento sklený odpad sa našlo miesto kde ho bolo možné využiť. Je rozomletý na jemný prach a zmiešaný s nadúvadlom. V rozpálenej peci sa prach naduje podobne ako cesto. Výsledkom je takzvané penové sklo, ktoré je následne prudkým ochladením polámané na štrk. Malými pórmi v penovom skle izoluje táto látka ako polystyrén. Penové sklo – stavebný materiál s mnohými prednosťami a zaručeným anti-aging faktorom (nestarnúci). Predstavte si prosím, že by existoval materiál, ktorý je vysoko zaťažiteľný, tepelnoizolačný, drenážny, nehorľavý a po sto rokoch vyzerá rovnako ako pri uložení. 
Dvojito napenené recyklované odpadové sklo vo forme štrku, pre optimálnu nosnú hydro/tepelnú izoláciu, pod základové platne pre bytovú, cestnú a priemyselnú výstavbu.
zaručuje dlhodobú, dobrú tepelnú izoláciu, vysoký prenos zaťaženia, lom kapilár a ochranu proti mrazu.
Zaručuje optimálne zaťaženie prenášajúcu hydroizoláciu.

KONTAKTY

kontakty


 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas